10-30% Boya Tasarrufu
20-50% Zaman Kazanımı
10-50% Daha Az VOC Emisyonları
100% Kalite
HAKKIMIZDA

Kromavis, Türk ve İtalyan ortaklı bir şirkettir. Boya uzmanlarından oluşan çekirdek ekibimiz, kaplama ve boyama alanında 5 ila 30 yıllık bir geçmişe sahiptir.

Yenilikçi çevre dostu, düşük maliyetli, yüksek kaliteli boyama süreçleriyle dünyaya iyi davranın! Devamını oku arrow_forward
ÜRÜNÜMÜZÜ TANIYALIM

Nitrowise, basınçlı havayı sahada üretilen nitrojenle değiştiren yenilikçi bir sprey boyadır.

Sahada nitrojen üretimi yoluyla bu teknolojiler, diğerlerinin yanı sıra transfer verimliliği, aşırı püskürtmenin azaltılması, kullanılan tinerin ve VOC emisyonlarının azaltılması açısından iyileştirmeler göstermektedir. Teknolojinin uygulanması sağduyulu ve kurulumu hızlıdır. Ana hatta basınçlı hava bağlantısı sayesinde makine çalışmaya hazırdır. En son ürünümüz, bir cihaz ve bulut yazılımı tarafından doğrudan sahada gerçekleştirilen bir püskürtme deseni çalışmasıyla boya sürecini izler. Doğru parametrelerin ayarlanmasına yardımcı olmak ve uygulamadaki olası hataları tespit etmek, daha az hurda parça ve uygulama kalite kontrolünü garanti eder.

Boya ve solvent tasarrufu, verimlilik, kalite ve çevreye saygı açısından önemli avantajlara sahiptir. Her türlü boya ile kullanılabilir ve mevcut her türlü sprey boya sistemi ile kolayca monte edilebilir.

Devamını oku arrow_forward

 

HAVA ve AZOT
Daha Yüksek
Konsantrasyon

Şartlandırılmış nitrojen, boyayı desenin aktif bölgesinde daha fazla yoğunlaştırabilir ve bu da uygulamanın standardize edilmesine yardımcı olur.

Daha Yüksek
Kalınlıklar

Genel olarak, aynı boya akışı ile şartlandırılmış nitrojeni taşıyıcı olarak kullanarak daha yüksek kalınlıklar elde ediyoruz.

SEKTÖRLER
Otomotiv Sektörü keyboard_arrow_down
Otomotiv Sektörü
O.E.M.
Plastik
Metal
Ahşap/Mobilya

Tüm O.E.M. sektörlerinde, plastik, cam ve metal parçalarda, mümkün olan en iyi nihai ürün kalitesini vermek için varız.

Devamını oku arrow_forward

Her türden plastik üreticisi için testler ve kurulumlar gerçekleştirilmiştir: düğmeler ve kozmetik kapaklar gibi küçük parçaların boyanması için hatlardan tamponlar gibi daha büyük yüzeylere kadar.

Devamını oku arrow_forward

300'den fazla kurulumla, sıvı boyama dünyasında, küçük şirketler ve tamirhanelerdeki en basit manuel uygulamalardan antropomorfik sistemlere sahip en büyük çok uluslu şirketlere kadar kapsamlı bir deneyim kazanılmıştır.

Devamını oku arrow_forward
PARTNERS
Select Country
HABERLER VE BASIN
Toz Boya Prosesinde Basıncın Önemi DEVAMINI OKU arrow_forward
Endüstri 4.0 Yenilikleri ile Boyahanelerde Dijital Dönüşüm DEVAMINI OKU arrow_forward
İLETİŞİM